مجله

تفاوت بین چرم گاو و پوست گوسفند در مواد چمدان چیست؟

انواع مختلفی از مواد هستند که می‌توان به چمدان‌ها مانند نایلون، بوم، پارچه آکسفورد و غیره، که در مواد پارچه‌ای، PC، ABS، PP در مواد پلاستیکی، آلیاژ آلومینیوم منیزیم در مواد فلزی رایج است، وجود دارد.

به گزارش مجله چرم همدان؛ چرم، پوست گوسفند، پوست خوک، و غیره، سپس کیف چرم باکیفیت بالا، مواد کیسه‌ای در چرم و پوست گوسفند تفاوت‌ها چیست؟

برای رسیدن به یک ضخامت خاص و سرعت گاو مناسب برای تولید کیف‌های دستی بسیار مناسب است، به‌طور عمده به دلیل ویژگی‌های بسیار قوی خود را، می‌تواند تولید چمدان را تحمل مقاومت سایش بادوام.

مواد چرمی علاوه بر بافت جامد، دارای احساسات ظریف و نرم و ظریف، انعطاف‌پذیری، سختی و ویژگی‌های دیگر، و خلط چرمی کوچک و نزدیک، پر از چرم، ساخته‌شده در کیسه‌های بسیار زیبا است.

چمدان در منافذ پوست چرم گوسفند نسبتاً روشن و خالص است و از چند گروه تشکیل‌شده است به‌عنوان یک گروه مانند ساختار مانند ماهی. و استفاده از مواد چرمی ساخته‌شده از چمدان، چرمی ظریف، نرم و روشن خطوط و سطح بسیار صاف، اما نسبت به چمدان چرم، روشنایی هنوز هم نسبتاً خفیف است، اگر فشار اجباری، چروک‌های واضح وجود دارد، و نسبتاً آسان به خراش، پاره شده است.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *