• اطلاع از میزان اعتبار حساب به چه نحوی است؟

اطلاع از میزان اعتبار حساب از یکی از روش‌های زیر امکان‌پذیر است:

ارسال عدد به سامانه پیامکی

تماس با شماره 08138253013 امور مشترکین چرم همدان در ساعات اداری

از طریق سایت اینترنتی چرم همدان به نشانی www.hamedanleather.com در قسمت ویرایش اطلاعات

 •  زمان استفاده از اعتبارات چقدر است؟

زمان استفاده از اعتبارات تا یک سال بعد از صدور فاکتور است که یک ماه قبل از انقضاء اعتبار از طریق پیامک به مشتریان اطلاع‌رسانی می‌شود.

 • آیا امکان تعویض مبلغ بن با وجه نقد است؟

با توجه به سیستم امور مشترکین در چرم همدان چنین امکانی میسر نیست.

 • شرایط تعویض کالا وجود دارد؟ و تا چه زمان این امکان برقرار هست؟

شرایط تعویض به این صورت است:

 • چرا مدل‌های ارائه‌شده در سایت تکمیل نیست؟

سایت چرم همدان همانند یک فروشگاه مجازی است که طبق موجودی محصولات خود را در ویترین سایت نمایش می‌دهد. با توجه به تقاضا و درخواست مشتریان، موجودی کالاها تغییر می‌کند و یا محصولات جدید را نمایش می‌دهد. اما به‌منظور ارائه خدمات بهتر به‌زودی موجودی تمامی کالاها به سایت متصل خواهد شد.

 • چرا کیفیت محصولات چرم همدان نسبت به افزایش قیمت آن کاهش‌یافته است؟

با توجه به این‌که تمام تلاش چرم همدان در راستای بهبود کیفیت و همچنین به‌روز بودن طراحی است، قیمت تمام‌شده تفاوت چندانی باقیمتی نهایی ندارد. تمامی سعی چرم همدان بر این است تا با ارتقا کیفیت، محصولی بادوام و فاخر را به مشتریانش عرضه نماید.

 • با توجه به اینکه چرم همدان چرم طبیعی محسوب می‌شود آیا موجب آسیب رساندن به محیط‌زیست و حیوانات می‌شود؟ چرا؟

چرم همدان برای تولید محصولات خود زندگی هیچ جانداری رو مختل نکرده بلکه از دامی که مورداستفاده غذایی قرارگرفته‌اند در تولید چرم استفاده می‌کند و هیچ حیوان اهلی و غیر اهلی تنها به‌منظور تولید چرم و پوست باارزش توسط چرم همدان از بین برده نمی‌شود به همین دلیل تا زمانی که گوشت حیوانات اهلی نظیر گاو، گوسفند، بز و حیواناتی که برای تأمین مواد غذایی مورداستفاده هست از پوست آن‌ها جهت تولید کالاهای باکیفیت استفاده می‌شود.

 • برای ارسال رزومه و استخدام نیرو به کجا باید مراجعه کنیم؟

برای استخدام و آغاز همکاری لطفاً رزومه به آدرس info@hamedanleather.com ارسال شود.

 • آیا بسته‌بندی کالای خریداری‌شده به‌صورت اینترنتی به شکل هدیه صورت می‌گیرد؟ کجا می‌توانیم تصاویر بسته‌بندی هدایایتان را مشاهده کنیم؟

جهت دستیابی به یکی از اهداف چرم همدان که همان القای احساس خوب به مخاطبان برند است کالاهای چرم همدان دربسته بندی‌هایی چشم‌نواز در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. که با مراجعه به لینک زیر این بسته‌بندی قابل‌مشاهده است

ارسال هدیه و کارت هدیه

 • آیا امکان پرداخت وجه در محل تحویل کالا وجود دارد؟

هنگام تحویل کالا به مشتریان در همدان، پرداخت در محل به‌وسیله دستگاه pos صورت می‌گیرد.

 • آیا چرم همدان تاج هم شامل خدمات پس از فروش است؟

تاج چرم همدان شامل شش ماه خدمات پس از فروش برای تسمه‌هاست اما خدماتی مثل آبکاری طلا از سوی سازمان برای مشتریان محترم محدودیت زمانی نخواهد داشت.

 • چرا تاج چرم همدان شامل حراج‌ها و پروموشن ها نمی‌شود و به چه علت از اعتبارات و بن کارت‌های فروش نمی‌توان در خرید از تاج چرم همدان استفاده کرد؟

قیمت طلا روزانه در جهان در حال تغییر است و در ایران هم روزانه قیمت طلا به طلافروشی سراسر کشور اعلام می‌شود تا طبق آن قیمت، خریدوفروش صورت گیرد از طرفی به علت تولید سری و کارگاهی طلاهای تاج چرم همدان قیمت اجرت ساخت این کارها کاستنی نیست، به این خاطر درج تخفیف بر روی این دسته از کالاها میسر نیست.

 • چرا قیمت نهایی کالا در سایت مشخص نیست و بعد از افزوده شدن به سبد کالا قابل رؤیت است؟

مشتریانی که حتی یک بار از چرم همدان خرید کرده‌اند، عضو باشگاه مشتریان چرم همدان شده و از امتیازات مختلفی بهره‌مند و پس از محاسبه تخفیف‌های هر مشتری در مرحله نهایی ۹ درصد مالیات ارزش‌افزوده به مبلغ فاکتور اضافه می‌شود.

 • از زمان ثبت سفارش تا تحویل آنچه مدت‌زمان طول می‌کشد؟

برای تحقق خرید آسا ن و راحت، تحویل کالا در همدان  تا دو ساعت پس از خرید و تحویل به شهرستان‌ها با توجه به مسافت از ۲۴ الی ۷۲ ساعت صورت می‌گیرد.

 • آیا تسمه‌های چرمی تغییر رنگ می‌دهند؟

با توجه به نحوه تولید این تسمه‌ها از بهترین مواد اولیه طبیعی و همچنین عدم استفاده از هرگونه مواد شیمیایی از قبیل کروم (سرطان‌زا) و تثبیت‌کننده رنگ جهت حفظ سلامت مشتریان، نگه‌داری این تسمه‌ها نیازمند دقت و توجه بیشتری است. اما اگر مشکلی برای تسمه‌ها ایجاد شد طبق قوانین خدمات پس از فروش تا شش ماه تسمه قابل تعمیر و تعویض خواهد بود.